Kosmetické služby - Marcela Hanáková

 

Nabízíme: Celkové ošetření pleti na profesionální úrovni. Ošetření na míru dle typu pleti a její potřeby.

 

Naše kosmetické studio nabízí kvalitní kosmetické služby za přístupné ceny s použitím špičkových přístrojů a značkové kosmetiky. Studio nabízí tyto běžné kosmetické služby:

 

 

Profesionální ošetření pleti B.R.

Holistický program péče o pleť obličeje kombinuje výrobky a unikátní masáže k docílení redukce jemných rýh a vrásek a revitalizuje pokožku.Pleť je důkladně očištěna,exfoliována a hydratována a získává zpět svůj přirozrný jas.Biologique Recherche vytvořil strukturu ošetření obličeje,která rozděluje aplikaci přípravků do tří fází:Přípravnou fázi,Fázi ošetření a Závěrečnou fázi.

 

1.Přípravná fáze

V průběhu přípravné fáze je pleť kompletně očištěna a vyrovnána čistícím mlékem a tekutým exfoliantem.Kůže je připravena přijmout další komplexní přípravky Biologique Recherche nacházející se v části Ošetření.Všechna ošetření obličeje musí zahajovat čistící mléko a P50.

2.Fáze ošetření

V průběhu fáze ošetření je pleť vyčištěna,zpevněna,upravena a hydratována maskou,našim zpevňujícím sérem MC 110,kombinací Quintessential sér a krémem.Přípravky bohaté na aktivní ingredience mají okamžitý vliv a dále pomáhají opravit pleť během následujících hodin po ošetření.

3.Fáze dokončení

Během závěrečné fáze je pleť zahalena do ochranného Finishing séra,které umožňuje přípravkům aplikovaným během fáze Ošetření nerušeně působit a předchází vniknutí externích iritantů do pórů.

 

  

Další procedury:

     péče o oči

     barvení řas a obočí

     úprava, modelace obočí

     depilace

     trvalá na řasy

     semipermanentní prodlužování řas

     mikromasáž očního okolí

     líčení 

     ošetření pleti pro muže

     prodej kosmetiky pro domácí ošetření

 

 

Přijďte a vyberte si.