logo Biologique recherche

 

Biologique recherche - Marcela Hanáková

 

Odhalte, jak Vám Biologique Recherche může pomoci dosáhnout zdravé a zářící pleti.

 

Yvan, Josette a Philippe Allouche - biolog, fyzioterapeutka a doktor, kombinující své know-how a nadšení pro věc, napsali unikátní a vizionářskou stránku v historii kosmetické péče. Za více než 30 let Biologique Recherche vyvinuli účinné přípravky, které připravují, obnovují a chrání pokožku. Biologique Recherche má pověstný věhlas díky ohrumující efektivitě produktů založených na vědeckém přístupu k péči o pleť. Používá výhradně ryzí, koncentrované ingredience v původním stavu, stejně tak i inovativní a přesné postupy a procedury. Složení produktů určených k péči o pleť obličeje, těla i vlasů, jsou bohatá na botanické, mořské a biotechnologické extrakty. Produkty tak mohou pomoci pleti uchovat její přirozený odstín, pružnost a rovnováhu tak, aby mohla plnit svou životní roli ochranného štítu.

 

Technika i produkty aplikované během ošetření dovolují pokožce uplatnit svůj mimořádný potenciál k samostatné obnově. Biologique Recherche je mezinárodní značkou dostupnou v 35 zemích.

 

Beauty Institut Ambassade de la Beauté představuje vlajkovou loď umístěnou na prestižní adrese 32 Avenue des Champs - Elysées. 

 

 

Metologie Biologique Recherche

 

1. Samostatná obnova pleti, zdravá a zářící pleť

Okamžité ,vyjímečné a vždy magické výsledky.

Produkty dodávají pleti výživu potřebnou pro ideální regeneraci a metabolismus, které jsou složeny tak, aby se pleť regenerovala sama. Díky zlepšení stavu povrchu pleti se pokožka stává zdravější a zářivější.

 

2. Vysoká koncentrace nejčistších aktivních látek, více než 20%

Vývoj pleťových přípravků na medicínské úrovni, obsahují jedny z nejvyšších a nejčistších koncentrací aktivních látek. Působí rychle, přirozeně a dosahují viditelných a trvalých výsledků.

 

3. Respekt původní struktury

Produkty uchovávají původní strukturu aktivních látek, která je jedinou cestou k zaručení jejich efektivity v okamžiku působení. Proto jsou aktivní látky získávané během studeného procesu přidávány až na konci výroby do produktů.

 

4. Žádná umělá parfemace

Produkty jsou neparfemované. Přídavná parfemace neposkytuje žádné výhody pro účinky přípravků a může aktivní látky znehodnotit. Klient mívá navíc alergické reakce na řadu běžně užívaných parfémových látek.